Saç Boyama

Saç Boyama - Saç Boyama Modelleri

Saçınıza farklılık katmak için saç renginde büyük değişiklikler yapmanıza gerek yoktur. Başka bir deyişle, görünüşünüzü tamamen değiştirmek için sarışından esmere veya tam tersine dönüşmek zorunda değilsiniz. Saç boyama hakkında pek çok tüyo bulunur. Bu yazımızda sizlere ombre saç boyama nedir, sombre nedir, sombre ve ombre nedir, balyaj saç nedir, saç boyama modelleri seçenekleri nasıl olmalıdır? gibi birçok sorunun cevabını vereceğiz. Saç ombre fiyatları 2020 yılından bu yıla ekonomik değişimler nedeniyle biraz artmıştır, aynı şekilde sombre fiyatları ve birçok benzer teknik için de aynısını görebilir. Ancak Drain, ekonomik yönetimi ile müşterisini her zaman düşünür.

Saç Boyama - sac boyama modelleri oncesi sonrasi salon drain - D'Rain Bayan Kuaförü

Sombre ve Ombre Nedir?

Sombre saç modeli içerisinde saç rengindeki farklı tonların birbirine çok yakın renkler olduğunu görebilir. Ancak ombre saç tonunda, saçlar ana rengin beş tonu kadar açılır. Sombre saç modelinde ana renk iki ya da üç ton açılarak uygulanır. Sombre gizli gölge olarak görülebilir ve saçlarda yumuşak balyaj hissi verir.

Ombre Saç Boyama, Vurgular

Vurgularda ve vurgulama sırasında ortaya çıkan küçük değişiklikler, herhangi bir tasarım ile birleşerek tarzınıza yeni bir soluk verebilir. Vurguları ve küçük ışıltıları tam bir dönüşüm yerine bir renk öne çıkarması olarak düşünün; bunlar, makyaj gerektirmeden doğal tonunuzu aydınlatmak (vurgulamak) veya derinleştirmek için kullanılabilir. Ayrıca tek bir renk tonuna boyut kazandırmaya ve renk tonundaki herhangi donukluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olurlar.

Temel saç renginiz, bu ombre işleminde, uçlarda giderek daha açık renk bir saça dönüşür. Daha koyu bir ombrede saçlar zaten koyu değilse, renk uzmanınızın doğal renk tonunuzu köklerde yoğunlaştırmasını sağlayın. Balyaj bir süreçtir, ombre ise bir sonuçtur. Ombre görünümü elde etmek için renk uzmanınız balyaj işlemi uygular.

Saça ışıltı katmak en sık kullanılan saç boyama tekniklerinden biridir çeşitli şekillerde kullanılabilirler. Normalde temel tonunuzdan 2-3 ton daha açık olurlar, bu nedenle esmerler için baldan altın rengine ve karamel arasında değişebilirler; kızıllar için çilekli sarı; ve sarışınlar için parlak sarı ve platin renkleri ortaya çıkar.

Vurgular, oluşturmak istediğiniz estetik görünüme bağlı olarak ışıltılı şekilde olabilir. Saç renklerinin kendi karakterleri vardır, kendi isteğinize göre eğlenceli, romantik, prestijli şekilde sergileyebilirsiniz.

Saç Ombre Fiyatları 2020 ve 2021

Saç ombre fiyatları birçok yerde değişim göstermektedir. Elbette ki geçtiğimiz yıllara göre ombre fiyatları yadsınamaz şekilde artmıştır. Ombre her ne kadar sabit fiyatlı gibi gözükse de uygulanacak olan işleme göre fiyatlar değişebilmektedir.

Saç Boyama Sombre Nedir?

Sombre, ombrenin daha yumuşak geçişli halidir. Sombre, her mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir saç modelidir. Sombre, genellikle saç diplerinden ton belirleyerek birkaç ton açığı olan bir boya ile yapılır. Bu sayede saçınızın dibine sürekli boya yapmanıza gerek kalmaz.

Sombre ilk olarak saç uçlarına uygulanır. Saç uçları daha açık olacak şekilde üstlere doğru gidildiğinde saça güzel bir geçiş verilmiş olur. Sombre güzel görünümü ve doğal geçişe sahip yapısı ile saçınıza güneşten açılmış hissi verir.

Sombre Fiyatları - Saç Boyama

Sombre fiyatları da ombre fiyatları gibi uygulamaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genellikle fazla işlem görmüş olan saçlarda uygulanan işlemler saçı korumaya yönelik daha fazla olabilir. Sombrede saçın yıpranmışlık payı önemli bir etken gibi bulunabilir. Yine de ekonomik olarak iddialı olan Drain Kuaför, size en iyi fiyatı sunar.

Balyaj Saç Nedir?

Boyamak anlamına gelen bu kulağa hoş gelen Fransızca terimin saç üzerinde de çok güzel bir etkisi vardır. Bir vurgulama tekniği olan Balyaj tekniğinde, bir renk uzmanı, saçın yüzeyine serbest el ile saç boyaları ya da açıcılar uygular, saçın tüm bölümünü saç boyasıyla doyurmaz.

Bunun sonucunda saçınız uzadıkça kolayca karışan parlak noktalar oluşur. Görünüm ise yumuşak ve doğal bir şekilde önümüze çıkar. Balyaj fiyatları da ombre ve sombrede olduğu gibi uygulamanın yoğunluğuna ve saçın durumuna göre değişebilir.

Saç Boyama - ombre sac boyama oncesi ve sonrasi salon drain - D'Rain Bayan Kuaförü

Saç Boyama Modelleri

Saça ışıltı katmak, saçın daha daha parlak olmasını sağlar ve daha az kıvırcık efekt verir. Renkli formda doğal saç rengine amonyak içermeyen, yarı kalıcı bir alternatif olarak karşımıza çıkar. Boyalı saça parlaklık uygulamak, rengi korumaya ve rengi derinleştirmeye veya tonlamayı azaltmaya yardımcı olur. Saç renginizi değiştirmek istemiyor ama yine de parlaklık istiyorsanız, berrak parlaklatıcı ürünler iyi bir alternatiftir.

Röfle, yani saç tonlaması parlaklık vermek için iyi bir seçimdir. Röfle saçtaki doğal gölgelendirmelerin ve ışıltıların belirgin olmasını sağlayan bir tekniktir. Ombre, sombre, röfle, balyaj gibi uygulamaların doğru uygulanması çok önemlidir.

Evde ombre, röfle, sombre, balyaj vb. teknikler kullanılarak yapılan saç modelleri genellikle istenilen kadar iyi olmayabilir. Son yıllarda ombre başta olmak üzere saçlara doğal görünümler sağlayan saç modelleri tercih edilmektedir.

Röflenin, balyajın, ombrenin ve sombrenin nasıl etkilerinin olduğunu size en iyi şekilde göstermeyi çok isteriz. Profesyonel çalışanlarımız ile her zaman en ön planda tuttuğumuz olgu müşteri memnuniyetidir ve bu noktada size bunu sunmak bizim için çok önemlidir.

Hadi İletişime Geç ..

Instagramda bizi takip edin..