Hakkımızda

SALON DRAİN BAYAN KUAFÖRÜ olarak 2010 yılında faaliyete geçtik ilk şubemiz Bağcılar Çiftlikte kuruldu Ve 2017 yılında güzellik SALONUMUZU açtık BAHAR ACAR GÜZELLİK SALONU olarak faaliyete geçti 2 kişi olarak çalışmaya başladık ve şimdi 17 ekip arkadaşlarla hizmet vermekteyiz.

Yoğun tempolu çalışmaktayız her gün üstüne biraz daha katarak devam etmekteyiz müşteri memnuniyeti olarak ve kendimizi mecbur hissederek yapıyoruz çünkü işimizi seviyoruz ve severek yapıyoruz onun içinde işini seven ekiple çalışıyoruz. buda bizi her gün biraz daha ileriye taşıyor. Çok şükür Tabi ki bunun tek bir nedeni var siz değerli misafirlerimizin desteği ile buyuyoruz. yoğun tempolu zamanlarda bir affımız olursa lütfen bizi mağdur görün.

SAYGILAR ..

Ne yaparsan yap aşk ile yap..

Bir terapist veya yerel barmen gibi, kuaförler de güven konumundadır, Sadece bir insanın nasıl göründüğünü değil, nasıl hissettiklerini de dönüştürüyoruz ve bu nedenle bize bir şeyler söylemek istiyorlar. – Tabatha Coffey

Salon Drain Bağcılar'da bulunan en köklü ve kaliteli bayan kuaförlerinden biridir. Alanında almış olduğu sayısız ödüller ile bölgesinde hizmet verdiği kategorideki en prestijli firmalardan biridir.

drain_kuafor-logo
young woman using cosmetic procedure in the beauty salon

Ekibimiz

WhatsApp Image 2022-03-16 at 19.06.23 (1)
WhatsApp Image 2022-03-16 at 19.06.23
WhatsApp Image 2022-03-16 at 19.06.23 (2)